V roce 2021 jsme získali v soutěži o značku Regionální potravina 1. místo za sýr Adam.

Sýr Adam patří mezi sýry s nekomplikovanou a však jemnou máslovou chutí bez výrazného aroma. Jeho nažloutlá barva je známkou zralosti. Necháte – li sýr alespoň 15 minut před konzumací při pokojové teplotě, rozvine se jeho jemná chuť.

V roce 2021 jsme získali v soutěži o značku Dobrota Karlovarského kraje ocenění za smetanovo-tvarohovou pomazánku "Mazánek".Mazánek se vyznačuje lehkou, tvarohově – smetanovou chutí. Nemyslete si, že je dobrý pouze na pečivo. Mazánek se může stát výborným základem pro pomazánky, nebo pro sladké krémy. Vyvinuli jsme jej původně výhradně pro mateřské školy, kde se těšil veliké oblibě u dětí. A však s přibývajícími covidovými opatřeními, kdy byly školky uzavřené, jsme se jeho výroby nechtěli vzdát a rozhodli jsme se Mazánka dopřát i našim dalším zákazníkům.

V roce 2020 jsme získali v soutěži o značku Dobrota Karlovarského kraje a Regionální potravina v kategorii sýry včetně tvarohu 1. místo za pařený sýr Měšec.

Z mléka od našich krav vyrábíme pařený sýr, z něhož ručně tvarujeme malé měšce. Díky tomu má každý kousek unikátní tvar a velikost. Měšec postupně dozrává, proto si jej každý může vychutnat podle svého. Na počátku je měkký a smetanový, postupně však získává pevnost a vyzrálou chuť. Abyste si měšec vychutnali, doporučujeme před konzumací nechat 10 – 15 minut při pokojové teplotě a nakrájet na tenké plátky

V roce 2019 jsme získali v soutěží o značku Dobrota Karlovarského kraje v kategorii mléčné výrobky 3. místo za Ovocný nápoj malina.

Jogurtový nápoj s příchutí malin chutná po létě. Jeho příjemná konzistence a osvěžující chuť, přijdou vhod obzvláště v horkých prázdninových dnech. Je báječný jako svačina nebo jako rychlá snídaně pro ty, kteří si rádi přispí

V roce 2019 jsme získali v soutěži o značku Regionální potravina v kategorii sýry včetně tvarohu 1. místo za sýr Triangl, čerstvý sýr s pažitkou.

Triangl je název pro nedaleké louky a pastviny, jež jsou obehnány lesem. Od jara se na nich pasou krávy. Vane zde svěží vítr a vše je zelené. A když se nám podařil vyrobit sýr, který svou lehkostí a svěžestí připomíná místní kraj, pojmenovali jsme ho po něm. Náš sýr Triangl má velice jemnou, a přes to pevnou konzistenci. Osvěžující chuť tvarohu s pažitkou oceníte zejména v letním období.

V roce 2017 jsme získali v soutěži " Dobrota Karlovarského kraje"v kategorii masné výrobky 2. místo za výrobek BORSKÁ PAŠTIKA BRUSINKA.